info@erdemdoganhukuk.com
0 212 939 76 59

Nisan DOĞAN

Nisan DOĞAN

Nisan DOĞAN

Avukat

Contacts

0 212 939 76 59
nisan@erdemdoganhukuk.com

Erdem | Doğan Hukuk Bürosu kurucu ortaklarından Avukat Nisan Doğan, eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamış olup, İstanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans eğitimini sürdürmektedir. Nisan Avrupa Birliği ve Çin Halk Cumhuriyeti karşılaştırmalı olarak Türk Ticaret hukuku üzerine tezini yazmaktadır.

Nisan, çeşitli uluslararası bürolarda tecrübe edinmiş olup, buradaki tecrübesi boyunca gayrimenkul, perakende, elektronik ticaret, inşaat ve enerji dahil olmak üzere birçok sektördeki projelere katılım sağlamış ve projelerin yürütülmesinde görev almıştır. Nisan Gayrimenkul Hukuku, Elektronik Ticaret Hukuku, Perakende Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Kira Hukuku alanlarında geniş deneyim sahibidir.

Nisan, daha sonra 4 sene aralıksız olarak çalıştığı LC WAIKIKI Mağazacılık Hizmetleri Tic. A.Ş. Şirketinde görev almaya başlamış olup, burada kişisel verilerin korunması, elektronik ticaret, kira hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve sözleşme hukuku alanlarında engin tecrübeler edinmiştir. Burada yürütülen Kişisel verilerin korunmasına ilişkin projede ağırlıklı olarak yer almıştır.

Nisan, aynı zamanda Fikri Mülkiyet Hukuku, Kişisel Verilerin Korunması Hukuku, Kira Hukuku , Sözleşmeler Hukuku alanlarında eğitimler vermekte olup, eğitimci sertifikasına sahiptir.

Nisan, İstanbul Barosu’na kayıtlıdır ve iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.